Orhangazi Mahallesi, Narlı Sk. No:7/A Pendik /İSTANBUL
trende

SURGILINE 900 GÖZ AMELİYAT MASASI

Surgiline 900/950 Bıçakcılar Göz Ameliyat Masaları, oftalmik cerrahi müdahale ve muayene için tasarlanmıştır. Masaların üretiminde hastane ve muayenehane koşulları dikkate alınarak uzun ömürlü ve hijyenik kullanım sağlayan yüksek nitelikli girdiler kullanılmıştır.

Baş, sırt, oturma ve ayak bölümlerinden oluşan masaların çok fonksiyonlu baş bölümü istenilen pozisyonun verilmesine olanak sağlamaktadır. Operatöre geniş hareket alanı sağlamak için masaların sırt bölümü baş bölümüne doğru daralan bir tasarıma sahiptir. Ayarlanabilir kol bölümü masaların yatay veya oturma pozisyonunda kullanımına göre, sırt bölümüne kolaylıkla takılabilir.

Ayak tarafında bulunan iki tekerleğin üzerinde yer alan kumanda pedalları ile iki tekerleğe serbest hareket imkanı veren, bir tekerleği sabitleyerek düz hareket sağlayan ve masaları istenilen konumda sabitleyen merkezi frenleme sistemi ve baş bölümündeki iki tekerlek; ayrı ayrı frenleme imkanı ile masalara hızlı ve rahat hareket olanağı vermektedir.

Sırt bölümünün arkasında yer alan tutma kulpları yardımıyla kolaylıkla yönlendirilmektedir.

Masa üstünün aşağı/yukarı ve sırt bölümünün öne/arkaya hareketleri kablolu el kumandası ile ya da baş taraftaki çok fonksiyonlu ayak pedalı (isteğe bağlı aksesuar) ile gerçekleştirilmektedir. Masaların el kumandasından kontrollü, üç pozisyonu hafızaya alma özelliği bulunmaktadır.

Sırt bölümüne bağlı ayak bölümü hareketi, elektrikli piston ile sağlanmakta, hastanın rahatı için, sırt bölümü hareketi sırasında, oturma bölümü de yatay olarak hareket etmektedir. Sisteme kesintisiz enerji sağlayan akü kolaylıkla çıkartılarak şarj edilebilir.

Tek bir dokunuşta masaların tüm hareketlerini durdurmaya yarayan acil durdurma butonu akü kumandası üzerinde yer almaktadır.

Masalara Trendelenburg pozisyonu ayak pedal kontrollü gazlı piston ile sağlanmaktadır.

Ürün Özellikleri

Yükseklik: 610 – 810 mm

Masa yatay uzunluğu: 1565 mm

Masa tabanı: 665 x 800 mm

Baş bölümü: 180 x 200 mm

Sırt bölümü: 530 x 600 mm

Oturma bölümü: 530 x 540 mm

Ayak bölümü: 510 x 440 mm

Voltaj: 220V, 50Hz (Akü şarjı için)

Akü Şarj Voltajı: DC 24V

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Açık Sohbet
Merhaba , Nasıl yardımcı olabiliriz ?
Merhaba Sizlere Yardımcı Olmak İsterim .
Dilerseniz buradan bilgi alabilirsiniz.!