Orhangazi Mahallesi, Narlı Sk. No:7/A Pendik /İSTANBUL
trende

SURGILINE 2500 AMELİYAT MASASI

Bıçakcılar Surgiline 2500 Ameliyat Masası, cerrahi girişimler sırasında hastalara verilmesi gereken değişik pozisyonlar gözönüne alınarak tasarlandı.

Bıçakcılar Surgiline 2500 Ameliyat Masasının kullanımı sırasında hasta ve kullanıcının güvenliği göz önünde tutuldu.

Surgiline 2500 Ameliyat Masası, ameliyathane koşullarına uygun paslanmaz  çelik ve yüksek nitelikli birleşenler kullanılarak üretildi.

Masanın; aşağı/yukarı, yatay kayma, sırt bölümü aşağı/ yukarı, Trendelenburg/ters Trendelenburg, sağ/sol lateral, fleks ve refleks hareketleri elektrohidrolik bir sistem ile gerçekleşir. Bu hareketler, kablolu el kumandası ile sessiz ve titreşimsiz olarak yapılır. El kumandasının arızalanması durumunda masanın gövdesi üzerinde bulunan acil girişim düğmelerinin yardımıyla el kumandasındaki tüm hareketler yapılabilmektedir. Pozisyon değişikliklerindeki hareket hızı sabittir. Baş ve ayak bölümlerinin hareketleri mekanik olarak sağlanır. Masanın hareketlerini sağlayan elektrohidrolik sistem, entegre akü şarj sistemi  ile beslenir ve elektrik kesintilerinde masaya toplam 30 dakikalık hareket süresi (yaklaşık 30 tam hareket) sağlanır.

Masanın üst tablası sıvıya dayanıklı malzemeden üretilmiştir. Baş, sırt-oturma ve ayak (sağ ve sol) bölümlerinden oluşan tabla hasta güvenliği ve hijyen gereklerini sağlayan 80 mm kalınlığında özel olarak tasarlanmış dört parça minderle kaplıdır. Bu minderler; antistatik özelliktedir; sıvı geçirmez özel bir malzeme ile kaplanmıştır ve ameliyathane koşullarında kullanılan temizleme uygulamaları ile uyumludur. Minderler yerlerinden kolaylıkla çıkarılır ve takılır.

Masa tablası özel bir aksesuar kullanarak kolay bir şekilde radyolojik incelemeler için uygun duruma getirilebilir.

Surgiline 2500 Ameliyat Masasının yatay hareketi ile C-kollu radyografi cihazlarını kullanmak olasıdır.

‘T’ şeklindeki masa tabanı, ameliyat ekibine çalışmaları sırasında rahat hareket olanağı sağlar. Masa tabanı ve elektrohidrolik piston koruması paslanmaz çelikten üretilmiştir.

Masa, antistatik özellikteki dört tekerleği ile kolaylıkla istenilen yönde hareket ettirilebilir ve zemin farklılıklarını dengelemek için en az üç noktada fren sistemi ile istenen konumda sabitlenir. Aksesuarlar, masanın her iki yanında bulunan paslanmaz çelikten üretilmiş kenar raylar üzerine monte edilir.

Surgiline 2500 Ameliyat Masası, yüksek teknoloji ve üretim kalitesinin yanısıra, satış sonrası hizmet garantisi ile de fiyat-yarar oranı yüksek, uzun dönemli bir yatırımdır.

Ürün Özellikleri

Yükseklik: 725 – 1055 mm

Yükseklik (Minder ile): 805 – 1135 mm

Minder kalınlığı: 80 mm

Masa üstü: 550 x 1880 mm

Baş bölümü: 500 x 240 mm

Sırt bölümü: 500 x 490  mm

Oturma bölümü: 500 x 510 mm

Ayak bölümü (Sağ): 235 x 555 mm

Ayak bölümü (Sol): 235 x 555 mm

Masa tabanı: 370 x 830 mm

Şebeke/jeneratör giriş voltajı: 230V, 50/60Hz

El kumandası voltajı: DC 5V

Motor girişleri: DC 24V, 10A

Akü tipi: 2adet 12V, 7Ah’lik kuru tip, bakıma ihtiyaç duymayan

Akü şarj voltajı: DC 27.2V

Düşük şarj seviyesi ikazı: Sesli ikaz

Akü şarj süresi: 18 Saat (tam şarj)

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Açık Sohbet
Merhaba , Nasıl yardımcı olabiliriz ?
Merhaba Sizlere Yardımcı Olmak İsterim .
Dilerseniz buradan bilgi alabilirsiniz.!